Web Tasarım Hizmeti

Etkili web site tasarım hizmetimiz, en güncel yazılım ve grafik tasarım olanaklarını kullanarak, firmanızı veya projenizi en doğru şekilde yansıtacak arayüz tasarımı ve web sitenizin tüm işlemlerini kimseye bağlı kalmadan yönete bileceğiniz yönetici paneli ile web sitenizi hazır hale getirmekteyiz.

Başlıksız-1

🎯İşiniz ne olursa olsun mutlaka Web Siteniz olsun!

Etkili web site tasarım hizmeti, günümüzün dijital dünyasında, yeni pazarlardan yararlanmak ve işinizi büyütmek için potansiyel müşterilerinizle bağlantıda kalmak açısından çok önemlidir. İstatistikler, dünya çapında yaklaşık 4,57 milyar insanın aktif internet kullanıcısı olduğunu ve küresel nüfusun yüzde 59’unu oluşturduğunu gösteriyor. Böyle bir çevrimiçi toplulukta, dijitalden uzak kalmak demek potansiyel olarak global müşterilerinizin %59’una ulaşamamak anlamına gelmektedir. 

Etkili Web Sitesi Oluşturmak

Web sitenizi hayata geçirmeden önce dikkat etmeniz gereken konulardan biriside profesyonel olarak  web tasarım hizmeti sunan ajanslarla çalışmak ciddi önem oluşturmaktadır. Dijital dünyada, aktifliğini yitirmiş binlerce web sitesi olmasının sebeplerinden biriside,  web sitesini tasarlarken seo, site hızı, kod yapısı vs. gibi konuların önemsenmeden oluşturulmuş olmasıdır.

Mobil Uyumlu

Web siteniz tüm cihazlarda kusursuz görünüm sağlar

Hızlı Sayfalar

Web sitenizin hızını maksimum’a çıkarıyoruz

Özgün Tasarım

Firmanızı veya projenizi en doğru şekilde yansıtacak tasarımlar

Temiz Kodlar

Sade ve web dostu kodlama

Sağlam Alt Yapı

Ömür boyu kullanım sunan alt yapı

Seo Uyumlu

Teknik seo uyumlu web siteleri

Etkili Web Sitesi Oluşturmak

Dijital bir varlık oluşturmak, yalnızca etkili bir web sitesi oluşturmak ve müşterilerin markanıza yaklaşmasını beklemek anlamına gelmez. Web siteniz, şirketinizin çevrimiçi temelidir. Birincil müşteri temas noktanız ve dönüştürme makineniz olarak hizmet eder. Bu nedenle, arama motorlarında üst sıralarda yer almasını, rekabette öne çıkmasını ve ziyaretçilerinizin niyetleriyle ilgili olmasını sağlamalısınız.

SEO Uyumlu Web Sitesi

SEO uyumlu web sitesi günümüz dijital medya ve pazarlamasında en ön planda tutulan özelliklerden birisidir. Zira web siteniz her ne kadar güzel bir ara yüz ve fonksiyonla oluşturulduysa da SEO uyumlu olmadığı sürece arama motorlarında ön plana çıkması zorlaşır. Bu da kullanıcıların yaptığı hizmet aramalarında web sitenizi kolay kolay görmeyeceği anlamına gelir.

Mobil duyarlı web sitesi tasarımına yatırım yaparak marka güvenilirliğinizi kolay bir şekilde ön plana çıkartabilirsiniz. Arla Medya web sitesi tasarım şirketimiz, arama sıralamalarınızı yükseltmeyi, çevrimiçi görünürlüğünüzü artırmayı ve sayfa ziyaretçilerini ödeme yapan müşterilere dönüştürmeyi amaçlayan SEO dostu web tasarım hizmetlerini sizlere en uygun şekilde sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek hemen bilgi alabilir ve SEO uyumlu web site çalışmanızı hemen başlatabilirsiniz.

  • Kurumsal Web Tasarım

  • Blok Sitesi
  • Web Sitesi

  • Web Tasarım

  • Mobil Uygulama

  • Proje Web Sitesi

  • E-ticaret Sitesi

  • Seo Uyumlu Web Sitesi

  • Web Sitesi Yazılımı

Bilmenizde Fayda Var

1.    Web Sitesi Yazılımını Güncelleme

WordPress gibi herhangi bir içerik yönetim sistemi veya PHP gibi herhangi bir komut dosyası kullanıyorsanız, her zaman güncel olması gerekir. WordPress genellikle kendini otomatik olarak günceller, ancak manuel olarak güncellenmesi gerekebileceği durumlar da vardır.

Ek olarak, bir web sitesi barındırıcısı kullanıyorsanız, bir web hizmeti bakım sağlayıcısı, çekirdek sunucu yazılımlarını düzenli olarak güncellemelerini sağlayacaktır. Örneğin, sunucuda çalışan FTP hizmeti gibi şeylerin güncel olup olmadığını kontrol edecekler. Ancak, kendi web sunucunuzu çalıştırırsanız, güncellemeleri manuel olarak test edecek ve uygulayacaktır.

2.    Web Sitesi Hızını Artırma

Yüklenmesi üç saniyeden uzun sürerse, kullanıcıların yüzde yirmi beşinin bir web sitesinden çıktığını biliyor muydunuz? Sayfa yükleme, açıkçası kullanıcı deneyiminin önemli bir parçasıdır. Ancak, yeni şık işlevsellik veya estetik web sitesi tasarımı ile birlikte hızını da uyumlu hale getirmek biraz beceri biraz da tecrübe gerektirir. Bu özellikleri doğru bir şekilde bir araya getirdiğinizde web siteniz hem tasarım bakımından hem de işlevsellik bakımından oldukça üst sıralarda çıkacaktır.

Kullanıcılar her zaman istedikleri bilgiye en hızlı şekilde ulaşmaya özen gösterirler. Dikkate alınması gereken bir diğer önemli faktör, sayfa yükleme hızının arama motoru sıralamalarınızı nasıl etkilediğidir. Yavaş bir web sitesi hemen çıkma oranını artırır ve insanlar web sayfanızdan oraya geldikleri kadar hızlı geziniyorlarsa, Google web sitenizin önemli olmadığını düşünecek ve sıralamada daha aşağılara itecektir.

Bir web sitesi destek hizmeti, nasıl yüklendiğini sürekli olarak iyileştirmek için hız kontrol araçlarından elde ettikleri bilgileri sürekli olarak kullanarak web sitenizin hızını her zaman kontrol eder.

3.    HTML Hatalarını Düzeltme

HTML Kodu, özellikle web sitesi kodlaması hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız kolay değildir. İyi çalıştığından emin olmak için ayrıntılara dikkat etmeniz gerekir. Küçük bir hata gibi görünen şeyler, tuhaf görünen sayfalar, eksik multimedya vb. gibi bir dizi soruna yol açabilir. Güvenilir web sitesi desteği, HTML ile ilgili sorunları inceleyebilmeli, bulabilmeli ve düzeltebilmelidir.

4.    Dosyaları Yedekleme

Web sitenizin tüm temel dosyalarını kaybederseniz ne kadar sinir bozucu olacağını hayal edin. Buna resimler, sayfalar, blog gönderileri, eklentiler vb. dahildir. Web sitenizi WordPress’te çalıştırıyorsanız, birkaç otomatik yedekleme seçeneğiniz olabilir. Web sitesi bakım hizmetleri, dosya ve veritabanı yedeklemelerinin en az haftalık olarak otomatik olarak yapılmasını sağlar.

5.    Yeni İçerik Geliştirme

İçerik stratejiniz yerinde olabilir, ancak yeni içerik türleri oluşturarak onu geliştirmek her zaman iyi bir fikirdir. Web içeriğinizin de güncel olması gerekir. Yıllar önce yayınlanmış bir gönderi yazdıysanız, şu anda alakalı olmayabilir ve bazı bilgilerin güncellenmesi gerekebilir.

6.    Arama motoru optimizasyonu

Web sitenizi aranabilirliğin iyileştirilebileceği alanlar için düzenli olarak kontrol etmek, arama motoru optimizasyonunu iyileştirmede uzun bir yol kat edebilir. Blog gönderileriniz, popüler ve rekabetçi anahtar kelimeler içerecek şekilde değiştirilebilir. “Hakkımızda” sayfanız bile sektörünüzdeki popüler anahtar kelimelerden yararlanmak için düzenli olarak güncellenebilir. Anahtar kelime araştırması, web siteniz için yeni içerik oluştururken de önemlidir.

SEO stratejisinin bir parçası olarak, web sitenizdeki arama motorlarının sitenizi nasıl görüntülediğini etkileyebilecek yapısal sorunları belirlemek de önemlidir. Bu ve benzeri web site için yazılım destekleri için Arla Medya firmamızdaki yetkililer ile kolay bir şekilde görüşebilirsiniz.

Copied!